אירועי בניית אתרים הטובים ביותר שכדאי להשתתף בהם בשנת 2021

Home > Team > אירועי בניית אתרים הטובים ביותר שכדאי להשתתף בהם בשנת 2021

אירועי בניית אתרים הטובים ביותר שכדאי להשתתף בהם בשנת 2021

Date 2017-May-10
Time 08:30 - 09:30
Location Melbourne, Australia

 

האירועים הטובים ביותר לעיצוב אתרים להשתתף בהם בשנת 2021

אירועים לעיצוב אתרים נמצאים כאן לאיסוף מידע על המגמות והחידושים האחרונים. הדוברים היוקרתיים יכולים לשנות את נקודת המבט שלך לבעיות מסוימות.

היתרון הנוסף של כנסים אלה הוא פגישה עם אנשי מקצוע דומים, שיכולים להועיל לכם לכל החיים. לכן, לפני שנצלול לאירועי העיצוב הטובים ביותר, בואו נסתכל בקצרה כיצד אנו בונים רשימה זו.

כיצד אנו בוחרים אירועי עיצוב מיטביים?

סקרנו מגוון גורמים לפני שרשמנו אירועים אלה בדף זה. קודם כל, אנחנו רוצים להיות בטוחים שבדקנו כיצד הכנסים יצאו בשנה שעברה. ואז, כמובן, אנו בודקים את הדוברים. מי יהיה שם ומה יהיה נושא הנאום שלהם. לבסוף, אנו מחפשים תוספות, כמו הזדמנויות נטוורקינג ומה שהן מציעות יותר למשתתפיהן וניסינו להיות בטוחים שרוב הקוראים יוכלו למצוא אירוע לעיצוב אתרים קרוב להם ברשימה זו.

8 האירועים המובילים לעיצוב אתרים בשנת 2021

mobile-ux-london-2

פסטיבל UX ועיצוב 2021

פסטיבל UX & Design 2021, פסטיבל וירטואלי החוקר את האבולוציה והעתיד של העיצוב, יתקיים בתאריכים 22-26 במרץ.

הירשם עכשיו

פסטיבל UX ועיצוב 2021 מתמקד בטכנולוגיות חדשות ומתפתחות.הוא עוסק בעסקים ניידים, בפיתוח אפליקציות וטכנולוגיה חדשה. לפרטים נוספים והרשמה אנא בקרו באתר האירוע .

בפסטיבל UX & Design 2021, מושבי הרמקולים יוקדשו לשלושת הנושאים המרכזיים, ואחריהם פאנלים, שאלות ותשובות, הפעלות וסדנאות ברשת מהירה, כולם עם מומחים בתעשייה! זו תהיה גם הזדמנות מצוינת ברשת וגיוס: משתתפים אופייניים באירועים שלנו כוללים מנהלי חווית משתמש, ראשי UX עיצוב ודיגיטל, מנהלי UX, ראשי מובייל, מנהלי מחקר ו UX אדריכלים וחוקרים.

בדוק כדי למצוא אירועים מקוונים נוספים בשנת 2020!


UXLX Masters 2021

ux-lx-masters-2021

UXLx Masters 2021 הוא אירוע מקוון אקסקלוסיבי בן 3 ימים שבו מאסטרים ב- UX יחלקו חיים שלמים של ידע וניסיון.

עורך X: פלטפורמת יצירת האינטרנט המתקדמת

הפוך אתרים למותגים מובילים עם CMS ללא קוד, פתרונות עסקיים משולבים וכלים לשיתוף פעולה.

חקור עוד 

בחר מבין 12 כיתות אמן אינטראקטיביות של המומחים הגדולים בענף שיעזרו לך לחדד את כישוריך וללמוד שיטות עבודה מומלצות. התערבב עם עמיתים ומובילי מחשבה באירועי לילה מהנים ופעילויות ברשת. לראות מה אחרים עושים, לשתף רעיונות וליצור קשרים עם אחרים בשטח.

למד מאלה שעיצבו את תחום ה- UX, כולם פרסמו מחברים ודוברים ותיקים, עם ניסיון מקצועי של עשרות שנים.

המתארחים באינטרנט מליסבון, שיעורי המאסטר אמורים להיות נוחים למשתתפים באזורי זמן שונים, לא משנה אם אתם בסיאטל או בהלסינקי.

למידע נוסף ואתר לחץ  כאן.


תגיב על ניו יורק 2021

תגובה-ניו-יורק -2021

יום התגובה ניו יורק 2021 יתקיים ב -10 בספטמבר בקערת ברוקלין.

יום התגובה ניו יורק 2020 מתוכנן ככנס חד פעמי של יום אחד לשיתוף טכניקות עדכניות, שיטות עבודה מומלצות ולהרחבת הרשת שלך. זה יהיה הכל על React.js, React Native ו- GraphQL.

דאגו להיות חלק מהאירוע הזה שיספק לכם אוכל זוכה לשבחים מבית רצועת הכלים הכחולה באווירה ייחודית. הם נרגשים לקבל מפתחים מכל הרקעים, מערכי המיומנויות ורמות הניסיון להצטרף אלינו ליום שלם של תוכן איכותי ושיחות נהדרות עם אחרים בקהילת המפתחים.

אם אתה רוצה להשתתף באירוע הנהדר הזה, לחץ   .


Adobe MAX 2021

Adobe-max-אירוע עיצוב אתרים

Adobe MAX הוא ועידת היצירתיות הגדולה והצומחת ביותר.

אנשי מקצוע יצירתיים נפגשים כדי לקבל השראה ולעצב את עתיד היצירתיות בכל הענפים והמדיומים.

Adobe MAX מאורגן על ידי  Adobe והתאריכים החדשים לשנת 2021 יוכרזו בקרוב. אדובי, המובילה בענף העיצוב, נותנת את כל מה שהם צריכים כדי לעצב ולהעביר חוויות דיגיטליות יוצאות דופן של אמנים מתפתחים למותגים גלובליים. אדובי מפתחת, משווקת ותומכת במוצרים וטכנולוגיות תוכנת מחשב.

כמו כן, אתה עדיין יכול לצפות ב- Abobe MAX על פי דרישה. עם 350 מושבים ומאות רמקולים מעוררי השראה, MAX 2020 היה אירוע מדהים. אתה עדיין יכול לחוות את חגיגת היצירתיות העולמית הזו על ידי הצגת מיטב המפגשים לפי דרישה.

לפרטים נוספים אנא בקרו  האירוע  .


חוויה וירטואלית בעיצוב חשיבה 2021

עיצוב-חשיבה -2021

חשיבה וירטואלית עיצוב חשיבה 2021, אירוע למעצבים, מפתחי אתרים וחולמים דיגיטליים, יתקיים בתאריכים 13-14 באפריל.

חשיבה וירטואלית בעיצוב חשיבה 2021 אינה ועידת המשתמשים האופיינית לכם. האירוע אוסף את המתרגלים הרבים, בתוך פונקציית העיצוב ומחוצה לה, שזיהו חשיבה עיצובית ככלי שימושי לפתרון בעיות.

תוכלו לקבל את התובנות וההשראה הדרושים לכם כדי להפעיל את חשיבה העיצובית הן פונקציונאלית והן כאסטרטגיה עסקית.

לקבלת כרטיסים ופרטי אירוע בקרו באתר  חשיבה וירטואלית עיצוב חשיבה 2021  .


מהדורת היברידי Webinale 2021

מהדורת היברידית Webinale 2021 היא הכנס למקצוענים דיגיטליים, מגישי יצרנים ואינטרנט. זוהי פלטפורמת ההצלבה האופטימלית להעברת ידע, השראה והחלפת ניסיון בכל הענפים.

webinale-2019-holistic-web-conference-berlin

הכנס מציע את ההזדמנויות הטובות ביותר עבור מפתחי ומעצבי מוצרים דיגיטליים, מפתחי אתרים, מנהלים ויזמים. כך שנוכל לומר בקלות שזה אירוע רב תחומי שיכול לעורר אותך לעיצוב ופיתוח אתרים. הוא משלב חווית משתמש עם קוד ומציע מגוון נושאים החיוניים לאנשי המקצוע הדיגיטל בימינו.

מהדורת היברידית Webinale תספק כמה נושאים אינפורמטיביים אודות שיווק מקוון, עיצוב אתרים, ניתוח דיגיטלי ועיצוב UX, ואז תפתח אותם. האירוע יתקיים בתאריכים 7-11 ביולי במלון Maritim proArte בברלין וגם ברשת.

המהדורה היברידית של Webinale מאורגנת על ידי  תוכנת מדיה ותמיכה (SSM)  שהיא אחת מספקיות השירותים המקיפות ביותר עבור ה- IT והעולם האינטרנטי.

לפרטים נוספים וכרטיסים:


ורטקס 2021

קודקוד 2021

למרבה הצער, הם לא יוכלו לארח אירוע פיזי למהדורת 2021 שלהם ולכן הם הולכים וירטואליים. ורטקס 2021, המאורגן על ידי Future plc, יתקיים ב -25 בפברואר.

הוועידה האולטימטיבית לאומנים דו-ממדיים ותלת-ממד, ורטקס משלבת את סמכות אתר העיצוב המקצועי המוביל בבריטניה, CreativeBloq.com ומגזינים מומחים 3D World ו- ImagineFX, עם מומחיות בתעשייה ברחבי העולם של CG. ממשחקי וידאו, VFX, VR ועד אומנות קונספט, יצירה בזמן אמת ועוד, הגבירו את כישוריכם עם אמני מובילים בתעשייה ולמדו מאולפני היצירה הטובים בעולם ולא משנה באיזה תחום אתם מתמחים.

לפרטים נוספים והרשמה אנא בקרו  באתר ורטקס 2021 .


אירועי UXDX בשנת 2021

uxdx-web-design-event

UXDX מבוסס סביב מודל UXDX המשלב את UX בלולאת הפיתוח על ידי פירוק המחסומים בין צוותי פיתוח, עיצוב ומחקר.

צוות UXDX נבנה כדי לסייע לקהילת אספקת המוצרים לשפר את מהירות הפיתוח וההצלחה. הכנסים שלהם נועדו לעזור לצוותים להתמודד עם אתגרים אלה.

UXDX מפעילה כנס מוצרים שנתי וסדרת אירועים קהילתיים, שמטרתם לעזור לאנשי UX, Dev ו- Product לבנות מוצרים בעלי ביצועים טובים יותר. האירוע המקוון הראשון שלהם השנה יהיה בתאריכים 4-5 במרץ 2021, והשני יהיה 6-8 באוקטובר 2021.

לפרק את המחסומים בין Product, UX, Design ו- Dev כדי להעצים צוותים לבנות מוצרים ששני הלקוחות אוהבים ולספק תוצאות עסקיות יוצאות דופן.

אל תחמיצו את האירועים הנהדרים האלה ובקרו באתר שלהם כדי להירשם!


פירטנו כמה מהאירועים הטובים ביותר לעיצוב אתרים ברחבי העולם בשנת 2021. אם רשימה זו אינה מספיקה עבורך, ישנם אירועים אחרים לעיצוב ופיתוח אתרים ברשת הסוכנות הדיגיטלית.

כנראה שמתם לב שכנסים אלה אינם מיועדים רק למעצבים. מדובר בבניית אתרים ואפליקציות מצליחים ומעוררי השראה ואת אלה אי אפשר לעשות רק עם מעצבים. כמו כן, הגבול בין מעצב למפתח ממשיך לטשטש כנקודת כניסה לפיתוח אתרים מפשטת ללא הרף על ידי כלים.

 

 

בלוג | קידום אתרים ו- SEM

מדוע המותג שלך צריך להתמקד בקידום אתרים

אופטימיזציה למנועי חיפוש מקומית (SEO) חשובה כשמדובר …

בלוג | שיווק דיגיטלי

5 דרכים להגדיל ולשפר ביקורות של לקוחות עבור אתר המסחר האלקטרוני שלך

ביקורות של לקוחות מעצבות את האופן שבו אנשים חושבים עליכם ועל …

בלוג | קידום אתרים ו- SEM

טכניקות קידום אתרים שיובילו תנועה יקרת ערך יותר לאתרך בשנת 2021

גוגל הופכת ברציפות לחכמה וחזקה יותר. כשגוגל מקבל …

בוא נשמור על קשר!

הירשם כמנוי כדי להתעדכן בחדשות חדשות ועדכונים מרגשים.
אנו מבטיחים שלא לדואר זבל!